(58) 302 08 24
501 501 236
PL EN DE RU

Kariera

Wszystkich zainteresowanych pracą w Auto Service I.W. Bejuk S.C. prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy praca@bejuk.com.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Doradca serwisowy działu likwidacji szkód

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• bardzo dobra znajomość budowy samochodu

• wysoka kultura osobista i wysokie standardy obsługi klienta

• znajomość programów: Audatex, Eurotax

• komunikatywność

• prawo jazdy kat. B

• bardzo dobra organizacja pracy

Obowiązki:

• obsługa klientów serwisu samochodowego

• sprzedaż usług serwisowych i budowanie relacji z Klientami serwisu

• monitorowanie przebiegu, zakresu i terminowości naprawy

• osiąganie założonych celów

• dbałość o wysokie standardy obsługi klienta

• koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• możliwość rozwoju zawodowego

• przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole

Kierowca pomocy drogowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat B, C+E,
  • świadectwo kwalifikacji,
  • ważne badania psychotechniczne,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie
  • stałą i stabilną pracę