(58) 302 08 24
501 501 236
PL EN DE RU

O nas

Firma Auto Service, Iwona i Waldemar Bejuk istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1982 roku. Dysponując wieloletnim doświadczeniem zapewniamy naszym Klientom pełną i kompleksową obsługę samochodów. Specjalizujemy się w profesjonalnych naprawach blacharsko lakierniczych w pojazdach wszystkich marek. Wysoka jakość napraw, zdobyte doświadczenie oraz zaufanie producentów pozwoliło nam uzyskać autoryzację fabryczną na naprawy karoserii i powłok lakierniczych producentów takich marek jak KIA, HONDA, MITSUBISHI i HYUNDAI. W swojej ofercie posiadamy również nowoczesny serwis mechaniczny i diagnostyczny. W nagłych przypadkach służymy całodobową pomocą drogową. Dysponujemy flotą kilkudziesięciu pojazdów zastępczych, które oferujemy naszym Klientom na cały okres trwania naprawy.

Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, z którymi istnieje możliwość rozliczenia bezgotówkowego naprawy. Należymy do sieci naprawczej PZU, AXA, WARTA, BENEFIA w ramach których posiadamy odpowiednie uprawnienia do przyjęcia zgłoszenia szkody oraz dokonania oględzin pojazdu bezpośrednio w naszym zakładzie. Naszym głównym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie co potwierdza nominacja od Pomorskiej Izby Rzemieślniczej do tytułu „Najlepsza firma motoryzacyjna skategoryzowana”.

Program CertifiedFirst™ (ang. Rekomendowany w pierwszej kolejności), powstał z inicjatywy grupy PPG w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Program działający z powodzeniem m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie we Włoszech i Hiszpanii rozpoczyna swoją działalność w Polsce.

CertifiedFirst™ to sieć warsztatów blacharsko-lakierniczych posiadających zaplecze techniczne PPG, gwarantujących szybką i dobrze wykonaną naprawę.

Program jest adresowany do użytkowników oraz właścicieli samochodów, firm flotowych, ubezpieczycieli.

Warsztaty sieci CertifiedFirst™ są starannie dobranymi punktami napraw samochodów. Odpowiedni poziom technologii napraw i wyposażenia warsztatu potwierdzany jest pozytywnym wynikiem audytu oraz otrzymaniem przez warsztat „Certyfikatu Autoryzowanego Warsztatu Sieci CertifiedFirst™”. Dlatego klient może być pewny, że naprawa jest wykonywana pod czujnym okiem specjalistów, m.in. Certyfikowanego Lakiernika, zgodnie z odpowiednią technologią.

Wybierając sieć CertifiedFirst™ użytkownik lub właściciel może być pewny, że jego samochód zostanie naprawiony zgodnie z wysokimi standardami oraz w przystępnej cenie.

 

www.CertifiedFirst.pl

Dodatkowe atuty naszej oferty:

 • Doświadczony personel. Przeszkolona i wykwalifikowana kadra techniczna posiada aktualne informacje o technologii wyrobów i najnowszych osiągnięciach w zakresie obsługi pojazdów. Personel obsługujący bezpośrednio zleceniodawców potrafi właściwie i z uprzejmością sprostać największym wymaganiom Klientów.
 • Profesjonalna obsługa formalno-prawna napraw powypadkowych. Wyceny kosztów naprawy w systemach Audatex i Eurotax’Glass. Komputerowe wyceny wartości rynkowej pojazdów, analizy porównawcze.
 • Profesjonalny system stałej obsługi klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Dzięki Programowi Indywidualnej Obsługi Klienta oraz Programowi Kompleksowej Obsługi Firmy nasi klienci zyskują bardzo korzystne warunki obsługi, skrócony czas naprawy oraz niższe ceny usług i materiałów.
 • Sprawdzony system monitorowania naprawy i kontroli jakości. W toku naprawy serwisowej lub powypadkowej każdy pojazd jest kontrolowany w zakresie wskazanym przez Klienta oraz dodatkowo, bezpłatnie sprawdzane są pozostałe układy eksploatacyjne. Indywidualny system weryfikacji, kontroli i rozliczania pracowników gwarantuje najwyższą dbałość o jakość wykonanych usług.
 • Oryginalne części. Nasze przedsiębiorstwo wykorzystuje wyłącznie asortyment oryginalnych części, których montaż i wymiana jest zgodna z technologią producenta.
 • Gwarancja wykonania. Gwarantujemy rzetelność i wysoki standard usługi.
 • Dogodna lokalizacja. Nasz serwis znajduje się przy głównej ulicy Gdańska, gwarantuje swobodę dojazdu z centrum lub trójmiejskiej obwodnicy.
 • Gwarancja realnych terminów napraw z ograniczeniem do minimum postoju pojazdów.
 • Nowoczesne narzędzia i systemy urządzeń kontrolno-pomiarowych:
 • HUNTER: komputerowy system ustawiania geometrii kół
 • CAR-O-LINER: ramowy system napraw karoserii
 • CAR-O-TRONIC: komputerowy system pomiarów punktów bazowych płyty podłogowej
 • USI ITALIA: kabiny lakiernicze
 • nowoczesny system suszenia karoserii
 • lakiery wodne najwyższej jakości

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszej firmy.